Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Новий автобус для школярів Ризинського навчального закладу!

Переглядів: 560

Сьогодні учні Ризинської загальноосвітньої школи отримали новий шкільний автобус, придбаний у рамках програми "Шкільний автобус" на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів.

На святкову лінійку завітали голова райдержадміністрації  Василь Довбуш, голова районної ради Володимир Кучер, депутати районної ради, вони виконали почесну місію - вручили наймолодшим школярам ключі від автобуса. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Кочерга перерізала символічну синьо-жовту стрічку на презентованому шкільному автобусі, на якому по закінченню урочистостей дітлахи із задоволенням прокатались селом.

- Діти із сусідніх населених пунктів Софіївки, Барвінка, Чемериського відтепер зможуть у комфортабельних умовах їздити до навчального закладу, - повідомив Василь Довбуш, - а це також буде їх стимулювати краще навчатися. Окрім того учнівсько-педагогічний колектив матиме змогу здійснювати поїздки і в позаурочний час, їздити на екскурсії та змагання. Василь Довбуш також відзначив, що у рамках цієї  програми протягом 3 останніх років у районі вже придбано 5 сучасних автобусів.

« повернутися до списку новин