Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Рейд “Урок”

Дата: 23.10.2017 14:48
Кількість переглядів: 725

Фото без описуВ серпні - жовтні 2017 року службою у справах дітей Звенигородської райдержадміністрації із залученням працівників  відділу освіти в Звенигородському районі  проведений рейд “Урок” у частині виявлення дітей, які не приступили до занять у школі.

У районі налічується 4457 дітей шкільного віку. Всі діти приступили до навчання.

Працівниками служби у справах дітей  протягом серпня-вересня обстежено матеріально-побутові умови проживання 24 дітей у 10 сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Виявлено, що не всі діти вищевказаної категорії були готові до початку навчального року.

Фото без опису

З батьками дітей проведено профілактичну роботу з метою недопущення бездоглядності та безпритульності серед дітей. Протягом серпня 2017 року службою у справах дітей  проведено благодійну акцію до 1 вересня «В школу з радістю» з метою підтримки дітей пільгових категорій та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На проведення акції рішенням Звенигородської районної ради «Про районну цільову соціальну Програму реформування системи закладів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на 2012-2017 роки»  виділено та придбано шкільних канцелярських товарів на суму 5 тис. грн., які  вручено у вигляді подарунків до 1 вересня 81 дитині з категорійних сімей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора