Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Працівників культури та майстрів народного мистецтва Звенигородщини привітали з професійним святом

Переглядів: 1181

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися сьогодні в приміщенні Звенигородської дитячої школи мистецтв.

- Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славилась наша Звенигородщина  – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово, - звернувся до учасників заходу заступник голови райдержадміністрації Руслан Каюк. - Професійні та аматорські колективи, митці гідно представляють звенигородську громаду на сценах Черкащини та України, піснею та словом підтримують наших бійців. Зокрема, нещодавно подарунком для військовослужбовців став святковий концерт,  організований для підшефної військової частини нашого району в місті Черкаси.

Працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом також привітали заступник міського голови Оксана Бугаєнко, начальник відділу культури райдержадміністрації Лілія Іщенко, голова райкому профспілки працівників культури Олена Наріжна. Вони висловили щиру вдячність митцям Звенигородщини за високе служіння українській культурі, невтомний творчий пошук і самовідданість.

Кращі працівники культури та аматори народного мистецтва за багаторічну сумлінну працю та професіоналізм отримали заслужені нагороди. Гарного настрою та позитивних емоцій усім присутнім додав святковий концерт.

 

 

« повернутися до списку новин