Сьогодні відбулись презентації проектів Громадського бюджету
8 лютого у районі стартував прийом проектів Громадського бюджету – 2019. Як і в попередні роки жителі району мали можливість подавати свої ідеї, які б були корисними громаді.
Цього року на їх реалізацію передбачено 100 тис. грн. Термін подачі проектів завершився 7 березня 2019 року, а сьогодні у малому залі райдержадміністрації відбулось засідання координаційної ради з питань громадського бюджету.
У визначені терміни на розгляд надійшло 7 проектів. Сьогодні автори їх презентували.
Кожен проект по-своєму виявився цікавий і вартий того, щоб його реалізувати. Всі вони отримали підтримку серед громадськості.
Тож членами координаційної ради вирішено додатково здійснити аналіз поданих проектів за змістом та можливістю їх реалізації, а також доручити фахівцям провести детальні розрахунки проектів, після чого на наступному засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету буде визначено переможців.