Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

Переглядів: 349

2 грудня у Звенигородському колективному учбово-виробничому підприємстві УТОС відбувся круглий стіл  за участю заступника голови райдержадміністрації Руслана Каюка, начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Оксани Лісової, начальника  управління Пенсійного фонду України у Звенигородському районі Лесі Пони та колективу Звенигородської територіально-виробничої первинної організації УТОС.

Обговорено питання соціального захисту людей з обмеженими можливостями, нарахування субсидій, пенсійного забезпечення, пільгового перевезення, ремонту тротуарів та прибудинкових територій, облаштування пандусів.

Як відомо, 3 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Він покликаний привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами.

Як повідомила голова правління організації  Валентина Чечіна, Звенигородська територіально-виробнича первинна організація УТОС об’єднує інвалідів по зору І-ІІ групи, на обліку  всього перебуває 160 осіб з Тальнівського, Лисянського, Звенигородського районів та м.Ватутіне. Ця первинна організація – друга домівка для людей з особливими потребами, адже тут вони діляться своїми проблемами, спільно шукають шляхи їх подолання, тут їх розуміють і підтримують.

Під час зустрічі Руслан Якович наголосив, що особливого вшанування і відзначення заслуговують ті люди, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті району. Він висловив захоплення і повагу тим людям, які проявляють високі громадські й морально-вольові якості, живуть повноцінним життям і є прикладом для всіх нас.

 

 

« повернутися до списку новин