Пошук

Княжа-найспортивніше село Звенигородщини

Дата: 15.08.2016 15:38
Кількість переглядів: 725

Справжнім святом краси, молодості і спорту стали районні змагання «Найспортивніше село - 2016», які відбулись з метою популяризації спорту серед населених пунктів району та пропаганди здорового способу життя.

За право представляти наш район в області боролись команди сіл: Княжа, Стецівка, Моринці, Чижівка, Хлипнівка, Шевченкове, Стебне.

Спортивна зустріч розпочалася  з вітальних слів очільників району – голови  райдержадміністрації Василя Довбуша та голови районної ради Володимира Кучера. Василь Довбуш відзначив, що ці змагання об’єднали справжніх любителів спорту, побажав всім учасникам свята міцного здоров’я, вдалих стартів, нових яскравих перемог, а також отримати заряд бадьорості, оптимізму та азарту.

Любителі спорту змагалися силою та майстерністю в гирьовому спорті, армрестлінгу, шахах, шашках, настільному тенісі, міні-футболі, перетягуванні канату та дартсі.

Титул  «Найспортивніше село Звенигородщини – 2016» здобула в черговий раз команда із с. Княжа, ІІ місце посіла команда із с. Стецівка, ІІІ – с.Стебне.

Переможців з індивідуальних та командних видів спорту нагороджено кубками, пам’ятними медалями та грамотами.