Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Черкащині завершили прийом проектів від громадських ораганізацій

Дата: 27.03.2020 20:26
Кількість переглядів: 240

Фото без описуПрийом проектів та пропозицій від інститутів громадянського суспільства, які можуть реалізуватися коштом обласного бюджету цьогоріч, завершився. Він тривав до 25 березня. Попереду – комісійний розгляд та оцінка кожної пропозиції.

Загалом на конкурс подали 39 проектів на понад 1,8 млн грн. Вартість кожного сягає від 8,4 тис. грн до максимальних 50 тис. грн без урахування співфінансування від ГО.

Із них більшість (12 позицій) стосуються підтримки та розвитку заходів з розвитку сучасної індустрії дозвілля,сільського туризму, збереження та популяризація народного аматорського мистецтва. Ще 9 спрямовані на підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, етнічних спільнот в області,забезпечення їх участі у реалізації державної політики на місцевому рівні, по 7 – підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, а також надання комплексу послуг з психо-соціальної адаптації, профорієнтації, юридичних консультацій, реалізація тренінгових та освітніх програм, профілактика конфліктних ситуацій в родині, підвищення/зміна кваліфікацій, працевлаштування/відкриття власної справи ветеранам, учасникам та членам сімей загиблих (померлих) АТО/ООС.  Чотири проекти подали для популяризації екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання, покращення стану об’єктів  природно-заповідного фонду, збільшення ландшафтного та біологічного різноманіття.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора