Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області діятимуть додаткові обмежувальні заходи у святкові дні для недопущення поширення коронавірусної інфекції

Дата: 17.04.2020 18:18
Кількість переглядів: 357

Фото без описуДотримання додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів  у святкові дні зумовить запобігання поширенню в області коронавірусної інфекції.

Відповідний перелік заходів сформували за результатами засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це свідчать Протоколи засідань № 18 від 16.04.20 та № 19 від 17.04.20.

Зокрема, в  протоколі № 19 йдеться про додаткове посилення заходів, а саме:

« тимчасово, у період із 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року, заборонити на території Черкаської області проведення за участі громадян релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях, на власних та прилеглих територіях. Допускається проведення священнослужителями релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній тощо) у культових будівлях без присутності громадян за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів».

Серед основних заходів, зазначених у протоколі №18:

– запровадження відповідно до законодавства додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, зокрема щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року.

– рекомендація з метою протидії поширенню СОVID-19 в місцях перебування масового скупчення людей, заборонити функціонування ринків продовольчих, непродовольчих та змішаних.

Окрім того,  Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області, Управлінню патрульної поліції в Черкаській області :

– посилити контроль за дотриманням у період святкових та вихідних підприємствами, установами, організаціями та населенням обмежувальних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

– посилити контроль щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року;

– переглянути маршрути патрулювання, кількість патрульних нарядів та інтенсивність патрулювань біля культових споруд та ін.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора