Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Близько 250 людей з інвалідністю знайшли роботу за допомогою обласної служби зайнятості

Дата: 01.06.2020 11:00
Кількість переглядів: 242

Фото без опису

З початку 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 2028 безробітних осіб з інвалідністю. Загалом з них були працевлаштовані 249 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 11 осіб з інвалідністю та 13 осіб отримали одноразову допомогу по безробіттю на відкриття власної справи.

Кількість залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 125 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості цьогоріч проходило 98 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримав 1841 безробітний, з числа осіб з інвалідністю.

Станом на 1 травня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1367 осіб, з них 1196 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, а які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців),  становила 50 одиниць.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора