Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мінрегіон посилює контроль за виконанням робіт на об’єктах «Великого будівництва»

Дата: 10.06.2020 14:00
Кількість переглядів: 246

Фото без описуУ березні 2020 року стартувала масштабна програма «Велике будівництво», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, суть якої полягає в інфраструктурній розбудові країни. У рамках програми по всій території України протягом року заплановано будівництво чи реконструкція 600 об’єктів. Серед них, зокрема, 142 школи, 117 дитячих садків, 122 об’єкти спортивної інфраструктури, 212 приймальних відділень та 7 інших інфраструктурних об’єктів соціального, медичного та культурного спрямування.

З метою посилення контролю за виконанням програми «Велике будівництво» Мінрегіон утворив Робочу групу з інспекції та моніторингу реалізації проектів, яка вже почала свою роботу.

«Започаткувавши діяльність Робочих груп з моніторингу, Мінрегіон впровадив централізований підхід до координації робіт в рамках президентської програми «Велике будівництво». Робоча група перевіряє об’єкти на відповідність державним будівельним нормам, зокрема, в частині безпеки експлуатації, інклюзивності та новітнім стандартам у розвитку соціальної інфраструктури.  В результаті цієї роботи ми не тільки виявляємо вузькі місця в процесі реалізації об’єктів, але й координуємо зусилля всіх причетних сторін та організацій задля успішного завершення проектів у заплановані терміни», – прокоментував роботу моніторингової групи Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

4-5 червня робоча група здійснила перевірку 10 об’єктів у Вінницькій та Житомирській областях. По окремих об’єктах виявлено такі недоліки, як неналежна якість виконання робіт, порушення строків реалізації, недотримання вимог до будівництва та ведення робочої документації.

Загалом інспекційною групою було перевірені такі об’єкти:

  • дошкільний навчальний заклад № 32 в м. Житомир;
  • Олевська гімназія в Житомирській області;
  • Пулинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в Житомирській області;
  • Зарічанський дошкільний навчальний заклад «Джерельце» в Житомирській області;
  • загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в житловому кварталі №8 району «Поділля» у м. Вінниця;
  • спортивне товариство «Здоров’я» у м. Вінниця;
  • поліклініку під дитячий садок в смт Шпиків Вінницької області;
  • дошкільний навчальний заклад № 3 «Теремок» у м. Гайсин Вінницької області;
  • Іллінецький навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія № 2» Іллінецької сільської ради Вінницької області;
  • загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в смт Оратів Вінницької області.

Мінрегіон продовжуватиме здійснювати моніторинг та перевірки всіх об’єктів, які планується реалізувати в рамках програми «Велике будівництво».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора