Робоча поїздка голови райдержадміністрації Владислава Гончаревського до села Юрківка та Чичиркозівка
23 червня голова Звенигородської районної державної адміністрації Владислав Гончаревський з завідувачем сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Сергієм Палієм та головним інспектором Звенигородського РВ УДСНС України в Черкаській області Романом Приземним здійснили робочу поїздку по населених пунктах району.
Відвідали села Юрківку і Чичиркозівку. В Юрківці нещодавня злива знову завдала збитків.
Разом з головою села Валентиною Цегельною провели зустріч з керівництвом СТОВ ім.Ватутіна. Домовились про те, що силами сільгосппідприємства буде облаштовано рів, який буде запобігати потраплянню дощової води з поля до подвір'їв.
Перевірили хід будівництва амбулаторії.
Тривають внутрішні роботи, вже почалося опорядження фасаду.
В Чичиркозівці потік води був настільки сильним, що зрушив навіть цілі брили асфальту на місцевій дорозі. Разом з головою села Оленою Матвієвою визначили шляхи залучення фінансування для ліквідації наслідків негоди.