Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Черкаській області встановлено межі майже половини населених пунктів

Дата: 03.07.2020 15:10
Кількість переглядів: 261

Фото без опису  На сьогодні за проектами землеустрою встановлено межі 425 адміністративно-територіальних одиниць (49,7%) Черкащини, зокрема цьогоріч – 88. Відомості про межі внесено до Державного земельного кадастру (ДЗК).

Найбільше встановлено меж населених пунктів на Жашківщині, де залишилося тільки два об`єкти, а також у Христинівському (32 н. п. із 35, або 91,4%) і Смілянському (31 н. п. із 38 – 81,6%) районах.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області продовжує здійснювати заходи щодо встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць, зокрема вже вкотре звертається до райдержадміністрацій, районних і сільських рад про необхідність проведення зазначених вище робіт, адже саме місцеві ради мають виділити кошти зі своїх бюджетів для встановлення меж населених пунктів.

У Черкаській області обліковується 855 населених пунктів, а саме: міста обласного значення – 6, міста районного значення – 10, селища міського типу – 15, села – 824.

Довідково:

Відповідно до Земельного кодексу України (глава 29, ст. 173) межі району, села, селища, міста, району в місті встановлюють і змінюють за проектами землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

Як ідеться в ст. 46 Закону України «Про землеустрій», проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень «розробляються для створення повноцінного життєвого середовища та створення сприятливих умов їхнього територіального розвитку, забезпечення ефективного використання потенціалу територій зі збереженням їхніх природних ландшафтів та історико-культурної цінності, з урахуванням інтересів власників земельних ділянок, землекористувачів, у тому числі орендарів, і затвердженої містобудівної документації».

За інформацією Головного управління  Держгеокадастру у Черкаській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора