Робочий візит голови Черкаської обласної державної адміністрації Боднара Романа Миколайовича
Сьогодні, в рамках робочої поїздки, голова Черкаської обласної державної адміністрації Боднар Роман Миколайович відвідав практично всі об’єкти спортивної інфраструктури Звенигородки.
Молоді районного центру не вистачає закладу, який би комплексно вирішував потреби.
Є 2 стадіони, але вони обидва потребують розбудови. Місцева влада в межах фінансування частково підтримує спорт, але цього не достатньо. Буде розглядатися варіант комплексної реконструкції дитячо-юнацької спортивної школи та виготовлення проекту на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку: це і майданчик, і стадіон, і спортзал.
На особистому прийомі громадян голова поспілкувався із батьками спортсменів, тренерами спортивного клубу «Файтер», його вихованцями. Молодь хоче займатися, але пристосованих приміщень обмаль.
Це питання компетенції місцевої влади, бо спортивна школа на балансі районної ради. Але готові втручатися та шукати компромісні варіанти, які максимально задовольнили б інтереси молодих спортсменів різних направлень.