Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошення про добір на період дії карантину на зайняття посади державної служби  категорії «Б» – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Дата: 16.07.2020 16:30
Кількість переглядів: 467

ОГОЛОШЕННЯ

про добір на період дії карантину

на зайняття посади державної служби

 категорії «Б» – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Звенигородської районної державної адміністрації Черкаської області

20202, Черкаська область, м. Звенигородка, проспект Шевченка,68

 

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

     Категорії «Б» – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Звенигородської районної державної адміністрації Черкаської області

Посадові обов’язки

1. Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо реалізації державної політики у сфері освіти, культури, молоді та спорту.

2.Здійснює керівництво діяльністю відділу, розподіляє обов’язки між працівниками, очолює та контролює їх роботу.

3. Представляє інтереси відділу у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, юридичними та фізичними особами.

4. Подає на затвердження голові районної державної адміністрації проєкти кошторису доходів і видатків та штатного розпису відділу в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці працівників відділу; розпоряджається коштами, які виділяються на утримання відділу.

5. Видає у межах компетенції відділу накази, організовує та контролює їх виконання.

6. Здійснює інші повноваження, визначені законодавством.

Умови оплати праці *

      Посадовий оклад відповідно до штатного розпису на 2020 рік - 7400 грн., надбавки за вислугу років на державній службі та ранг державного службовця відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від  18 січня 2017 року № 15 зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 № 16, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість призначення на посаду

      На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

      Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби, призначення на яку відбулося відповідно до Порядку, встановленого цим пунктом, становить не більше двох місяців після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

     1. Заява із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади (за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії  карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290, (далі – Порядок).

      2. Резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з вимогами, визначеними в умовах проведення конкурсу.

      3. Заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї.

 

          На електроні документи, що подаються для участі у доборі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

 

          Інформація подається через Єдиний портал вакансій державної служби

до 17.00 год. 19 липня 2020 року.

       Співбесіда з особами, які виявили бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду відбудеться за адресою: Звенигородська районна державна адміністрація Черкаської області

20202, Черкаська область, м. Звенигородка, проспект Шевченка, 68.

       Про час співбесіди буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору на вакантну посаду

       Завідувач сектору правового забезпечення та управління персоналом апарату Звенигородської районної державної адміністрації Черкаської області

Попович Алла Миколаївна,

тел. 0680131648,

e-mail: ur@zvenrda.gov.ua

Вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче  магістра

2.

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

Не потребує

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора