Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За приростом надходжень до загального фонду місцевих бюджетів Черкащина 8-ма по Україні

Дата: 17.07.2020 10:25
Кількість переглядів: 311

Фото без опису      В області до бюджетів усіх рівнів зібрали 6,8  млрд грн, що на 6,5%, що на 0,4 млрд грн більше, ніж за І півріччя 2019 року. До загального фонду місцевих бюджетів Черкащини надійшло 3,5 млрд грн, що на 137 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. За цими показниками, приріст надходжень склав 4,1%, що вище середнього показника по Україні (2,1%.). У рейтингу показників з приросту надходжень до загального фонду місцевих бюджетів Черкащина займає 8 місце серед 25 регіонів України (за 5 місяців ц.р. – 10 місце в рейтингу серед областей).

Лідерами області в цьому напряму є: Черкаський (10%) та Жашківський (13%) райони, об’єднані територіальні громади сіл: Селище (30%), Набутів (29%), Степанці (23%), Леськи (27%), Червона Слобода (22%), Шевченкове (17%), Руська Поляна (16%) та Матусів (15,6%).

Найвагомішим за обсягом наповнення місцевих бюджетів традиційно залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі доходів становить більше 60%. За І півріччя платники податків сплатили 2,1 млрд грн такого податку з приростом 4,9% (+100 млн грн), що є на рівні середнього показника по Україні.

Найбільшими платниками податку на доходи фізичних осіб в області є: Регіональна філія «Одеська залізниця», ПАТ «Азот», ПРАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ НВФ «Урожай», СТОВ «ЛНЗ-АГРО».

Окрім того, до загального фонду місцевих бюджетів надійшло:

єдиного податку – 531 млн грн, з приростом 7,6% (+38 млн грн). Найбільше єдиного податку сплатили аграрії Черкащини. Зокрема ТОВ НВФ «Урожай», СТОВ «Придніпровський край», ТОВ «Кищенці»;

акцизного податку – 213 млн грн, з приростом 11% (+21 млн грн). Більше 40% від загального обсягу надходжень припадає на акциз з роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Лідерами по сплаті є ТОВ «ТедісУкраїна» та ТОВ «АТБ-Маркет».

По платі за землю надходження склали 385 млн грн. Порівняно з  відповідним період минулого року відбувся  спад надходжень на 5,8% при середньому показнику по Україні 14,5%.Попри все, Черкащина займає 8 місце серед регіонів України за темпами росту надходжень плати за землю.

 За інформацією Департаменту фінансів ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора