Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області відбувся он-лайн регіональний форум «Органічна Україна-2020»

Дата: 20.07.2020 09:50
Кількість переглядів: 277

Фото без опису

     XXIV регіональний форум «Органічна Україна 2020» відбувся днями на Черкащині у форматі ZOOM-конференції. Говорили про результати наукових досліджень, ділилися практичним досвідом, обмінювалися думками щодо вирішення актуальних питань розвитку органічного виробництва.

Організували форум  Громадська спілка «Органічна Україна» та Департамент агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації. Долучились до заходу фахівці відповідних напрямків Департаменту АПР, Головного управління Держпродспоживслужби, керівник регіонального представництва Українського державного фонду підтримки фермерів, наукові установи, виробники органічної продукції Черкащини.

Фото без описуФото без опису

Привітав учасників форуму та проінформував про стан розвитку органічного виробництва в регіоні Директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Анатолій Яріш. Основними темами обговорення були питання ведення органічного бізнесу на Черкащині (можливість участі в залученні інвестицій представниками малого та середнього бізнесу, особливості та перспективи реалізації на внутрішньому ринку та експорт, захист органічних посіві тощо), вимоги до органічного виробництва та обігу органічної продукції, законодавче регулювання, державної підтримки органічного виробництва і фермерства в регіоні, порядок сертифікації органічного виробництва, супровід органічної сертифікації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора