Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Власників земельних ділянок Черкащини закликають перевірити відомості на Публічній кадастровій карті

Дата: 20.07.2020 12:20
Кількість переглядів: 234

Фото без опису    Держгеокадастр Черкащини вкотре закликає громадян, які мають старі акти на право приватної  власності на землю без кадастрового номера, звернутися до землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою. Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці й реєстрація її в ДЗК – це, насамперед, захист прав власності чи користування. Проконсультувати й допомогти завжди готові спеціалісти районних відділів Головного управління Держгеокадстру у Черкаській області.

Нині активно відбувається наповнення Державного земельного кадастру (ДЗК) відомостями переважно про ті земельні ділянки, право власності на які виникло до 2004 року, коли ще не було автоматизованої системи ДЗК.

Так, із 1 листопада 2019 року до сьогодні фахівці Держгеокадастру Черкаської області внесли до ДЗК дані про 12 312 земельних ділянок, на які видані правовстановлюючі документи, але відомості були відсутні в ДЗК і не відображалися на Публічній кадастровій карті (https://map.land.gov.ua). Загальна площа цих ділянок – майже 18 тис. гектарів.

Найбільше протягом зазначеного періоду внесено відомостей про ділянки, що розташовані в Уманському (1547 ділянок), Маньківському (1357), Монастирищенському (917) і Золотоніському (833 ділянки) районах.

Усього на цей час у ДЗК є відомості про 842 374 земельні ділянки, що розташовані на території Черкаської області.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора