Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча поїздка голови Звенигородської райдержадміністрації до Водяницької об’єднаної територіальної громади

Дата: 23.07.2020 14:20
Кількість переглядів: 480

Фото без опису Голова районної державної адміністрації Владислав Гончаревський з робочим візитом побував  на території Водяницької об’єднаної територіальної громади.

  Водяницька об’єднана територіальна громада створена 01.01.2019 року. До її складу входять села Водяники, Попівка, Чижівка, Кобиляки загальною площею 120,7км2  та кількістю населення 2192 особи.

Соціальна інфраструктура громади включає в себе:

 • Чижівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
 • Попівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»;
 • Водяницький навчально - виховний комплекс «Дошкільний навчальниий заклад - загальноосвітня школа І -ІІ ступенів» імені Героя Радянського Союзу Вахтанга Чіковані;
 • 4 фельдшерсько-акушерських пункти;
 • 4 відділення поштового зв’язку;
 • 4 бібліотеки;
 • 4 заклади культури

На території громади зареєстровано 17 юридичних підприємств та установ та здійснюють підприємницьку діяльність 42 фізичні особи.

Основними бюджетоутворюючими платниками Водяницької об’єднаної територіальної громади, сплата податків і зборів яких займає найбільшу питому вагу у надходженнях до загального фонду за 2019 рік є: ТОВ «НВФ «Урожай», СТОВ «Злагода», ТОВ «СОФТ ТОРГ», СФГ «Володимир», ФГ «Астерікс-Віто», ПП Казарян І.С, СФГ «Лисяного Ю.П»’.

 За словами керівника територіальної громади Руслана Каюка  в період існування молодої громади зроблено чимало, а планів на майбутню перспективу розвитку ще більше.

У 2019 році у Водяницькому навчально-виховному комплексі навчалося  54 учні та 15 дітей відвідували  дошкільну установу. У Чижівській ЗОШ  навчалося 48 учнів. Всі учні були забезпечені безкоштовним харчуванням з розрахунку 15 грн. на день.

До створення ОТГ ремонти у класних кімнатах проводилися за кошти бюджету та батьків. Проте, після створення громади, уже другий рік всі ремонти проводяться виключно за бюджетні кошти. Закуплено іграшки, ігрові набори, канцтовари. На виконання програми «Нова українська школа» закуплені комплекти шкільних меблів, ноутбуки, принтер, дидактичні матеріали. Закуповуються постійно дезінфікуючі та миючі засоби, також закуплено безконтактні термометри.

У дошкільну установу закуплено посуд (чашки і миски) у їдальню - канцтовари. У 2020р  заплановано 88 000 грн.

У Чижівську загальносвітню школу встановили новий котел - 299000 грн. Замінили 18 вікон на суму 99 000 грн., на ремонти використали 17 000 грн. Проте роботи ще продовжуються.

У Водяницький НВК у  2020 році закуплено плиту, холодильник у їдальню та зроблені ремонти на суму 49 000 грн. На черзі заміна вікон у Водяницькому НВК.

 За кошти ОТГ придбано 1 шкільний автобус та перераховано кошти на закупівлю ще одного автобуса на загальну суму 1,2 млн. грн.

Культура

         В галузі культури створений «Центр культури та дозвілля»-  це новий погляд на організацію культурного дозвілля мешканців громади.

У Водяниках придбано  комплект звукової апаратури та проведено ремонт фасаду.

У Чижівці придбано мікшерський пульт, ремонт актової зали та  придбаний принтер.

У Попівці закуплено відеопроектор та проведений ремонт зали. Придбані українські костюми.

У Кобиляки – придбано 10 українських жіночих костюмів, 2 мікрофони і 2 стійки.

Також у ОТГ створено комунальне підприємство «Водяницьке», у навності якого уже чимало техніки:

 • спеціалізована техніка (3 трактори МТЗ – 82);
 • вантажний автомобіль ГАЗ – 53, 2 відвали для снігу;
 • косарка-подрібнювач для трактора, косарка роторна, кущорізи – 4 шт., висоторіз- 1 шт.;
 • фронтальний навантажувач з ковшом до МТЗ,
 • мотокоси – 4шт. та бензопилки – 5 шт.

 З бюджету Водяницької ОТГ на районні програми перераховано близько 280 000 грн. На заробітну плату медичним працівникам перераховано – 1,7 млн. грн.

У рамках підготовки до  нового навчального року для забезпечення безпеки школярів  закуплено макети шкоряра – «хлопчики – блокіратори» - 4 шт.

Водяницька ОТГ регулярно подає проекти на різні конкурси. Вдалося залучити до громади близько 400 000 грн .:

- дитячий ХАБ «Долоньки» у с. Попівка;

- облаштування паркової зони та місця відпочинку шляхом ліквідації стихійного сміттєзвалища на території колишнього колгоспу ім. Чіковані у с. Водяники;

- проведено екологічний фестиваль у Водяницькій ОТГ «ЕКО – ФЕСТ У ТВОЇЙ ГРОМАДІ» -;

- громадський простір «Макітра» у с. Чижівка.

 В об’єднаній територіальній громаді Владиславом Гончаревським  відвідано загальноосвітні заклади, фельдшерсько-акушерські пункти, сільські будинки культури, бібліотеки.

На завершення Владислав Гончаревський наголосив на подальшій співпраці в зміцнення існуючих відносин і зростання показників, досягнутих в ході спільної діяльності райдержадміністрації з Водяницькою об’єднаною територіальною громадою.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора