Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Черкащині відроджують традиції культурного меценатства

Дата: 20.08.2020 15:03
Кількість переглядів: 367

Фото без опису

        Традиції меценатства у розвиток та розбудову культури Черкаського краю почали відроджувати в області. Захід-знайомство для прокладання місточків між владою, бізнесом та громадою відбувся вчора у Черкаській обласній філармонії.

Одна з організаторів події, представниця ГО «Responsible Future» Вікторія Зубенко впевнена, що такі вечори допоможуть налагодити партнерські  зв’язки між потрібними ланками.

– Ми запросили владу та відповідальний бізнес Черкаської області й як організатори намагалися спілкуватися, знаходити точки дотику, щоб потім врешті-решт робити різні проєкти разом, – зазначила Вікторія Зубенко. – У нас багато ідей, вже 17 років ми співпрацюємо з Кам’янським державним історико-культурним заповідником.  Три роки тому ми створили Kamianka Music Fest і в запасі маємо купу ініціатив, до яких бажаємо залучати черкаський бізнес, а не київський, як робили до цього.

Фото без опису

Фото без опису

Захід відбувся за підтримки Управління культури та охорони культурної спадщини ОДА. Очільниця Управління Людмила Фіть зазначила, що якщо бізнес залишиться небайдужим, то дуже скоро культурна сфера у Черкаській області вийде на новий рівень.

– Ми зараз активно працюємо у тому напрямку, щоб «подружити» культуру з відповідальним бізнесом, – додала вона. – Ось, наприклад, Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура» активно співпрацює із німецьким ProCredit Bank. Вони інвестували у наш заклад близько 20 мільйонів гривень. Тому дуже хочемо, щоб завдяки таким вечорам як сьогодні, ми створили партнерські звя`зки саме з черкаським бізнесом. Відродження традиції меценатства – один із важливих напрямів роботи усіх культурних діячів. Ми всі маємо тісно взаємодіяти та розбудовувати культуру Черкащини. До речі, цей захід вже відбувся за підтримки черкаського мецената. За що йому велике дякую.

Фото без описуФото без опису

Щоб залишити слід у душах слухачів, організатори запросили скрипальку Богдану Півненко та піаністку Анну Хмару, які виконали найкращі твори сучасної української академічної скрипкової музики. На вечері звучала музика композиторів Мирослава Скорика, Євгена Станковича, Валентина Сільверстова.

Виступ музикантів ви можете подивитися за цим покликанням: https://bit.ly/2Yglxtc

За інформацією управління культури та охорони культурної спадщини ОДА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора