Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На реабілітацію дітей з інвалідністю Черкащина має майже 5 млн грн

Дата: 21.08.2020 13:25
Кількість переглядів: 431

Фото без опису     Другий рік поспіль діти з інвалідністю мають змогу пройти курс реабілітації за принципом «гроші ходять за людиною». Цьогоріч для забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП області виділили майже 5 млн грн, інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Реабілітацію можна пройти у закладах охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також реабілітаційних установах, підприємствах, закладах, у тому числі їх відділеннях, структурних підрозділах незалежно від форми власності, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та включені до переліку.

Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»), Фонду, місцевих органів соціального захисту.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом із пакетом документів.

Запрошуємо батьків, які виховують дітей з інвалідністю, звернутися до місцевих органів з питань соціального захисту населення з заявою та пакетом необхідних документів для отримання реабілітаційних послуг за кошти державного бюджету.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора