Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Роман Боднар прозвітував за 10 місяців роботи на посаді голови Черкаської ОДА (ФОТО)

Дата: 28.08.2020 08:05
Кількість переглядів: 306

Фото без опису

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар прозвітував про діяльність та результати за 10 місяців роботи команди. А саме: про перші кроки на посаді, стратегічні напрямки, “Велике будівництво”, кроки щодо розвитку трансплантології та розвиток медицини на Черкащині загалом. 

Розпочав із оптимізації структури. Її зменшили на 10% штатних працівників. Реорганізували окремі структурні підрозділи, створили Управління запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами, Управління комунікацій. Прибрали дублюючі функції, покращили ефективність роботи. Запровадили моніторинг ефективності державних службовців за допомогою електронних сервісів. 

Команда ОДА розробила проект Стратегії, який виносився на сесію обласної ради 12 червня 2020. Проте Стратегія не була затверджена обласною радою. Проект Стратегії повторно подали для розгляду на сесії обласної ради, яка відбудеться у 11 вересня 2020 року. Проект Стратегії пройшов стратегічну екологічну оцінку.

Проектом Стратегії визначені 3 стратегічні напрями розвитку регіону до 2027 року:

  • Економіка: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.
  • Люди: професійні, адаптивні, згуртовані.
  • Висока якість життя: екологія, безпека, інфраструктура.
  • Смарт-спеціалізації регіону: агропромисловий комплекс та ІТ-сектор.

Фото без опису

 

 

Однією із найбільших проблем, з якою зіткнулися і в Україні, і в світі – це коронавірусна інфекція. Черкащина стала лідером у забезпеченні засобами індивідуального захисту. 

Створення проекту “Спільнодія Черкащини”, де зібрали майже 20 млн грн та ефективно використали кошти, залучивши громадський сектор та бізнес. 

  • Першість у забезпеченні ЗІЗами
  • Першість у проведенні ПЛР-тестів
  • Вчасно виплачені зарплати медикам
  • Запровадили вахтовий метод, що зменшило ризики інфікування лікарів
  • Визначили лікарні першої хвилі

– Призначення відбулося у складний період, мали завершувати формування перспективного плану громад. але ми встигли зустрітися із представниками практично всіх ОТГ, постійно виїздили в райони, почули і врахували думку громади. Це був складний процес. Пропонується утворення 66 ОТГ, у яких 25 жовтня відбудуться перші вибори голови та депутатів, – зауважив Боднар. 

 

Фото без опису

Один із найпріоритетніших проектів – програма “Велике будівництво”. 

Дороги. На ремонт доріг місцевого значення у 2020 році Дорожній фонд виділив 733 мільйони гривень. Ще 54 мільйони гривень не використано з 2019 року. За рахунок залишку грошей субвенції 2019 року їх передбачили на 2020 рік.

На ремонт автомобільних доріг державного значення у цьому році спрямували 5,6 мільярдів гривень – це 219 кілометрів доріг. А за 10 попередніх років ремонтували 195 кілометрів.

У цьому році капітально відремонтуємо доріг більше, ніж за 10 попередніх років

«У цьому році капітально відремонтуємо доріг більше, ніж за 10 попередніх років», – каже Роман Боднар.

За його словами, у 2020 році в області ремонтують 60 об’єктів доріг і використовують максимально всі гроші.

«Через хороше виконання ремонту доріг нам обіцяють додатково перерозподілити ще 52 мільйони гривень з інших областей, де погано освоюють гроші», – говорить Роман Боднар.

Фото без опису

 

За оцінкою Президента Черкаська область увійшла в топ-5 кращих по об’ємах і темпах будівництва місцевих доріг. За словами Романа Боднара, Служба автомобільних доріг спрацювала теж дуже ефективно. Вона серед лідерів в Україні.

За словами Романа Миколайовича, перелік ремонту доріг на наступний рік в облдержадміністрації вже підготували, направляють в Укравтодор.  Також у цьому році завчасно передбачили 10 мільйонів гривень на проектно-кошторисну документацію.

«Процес будівництва доріг активно триває. У топ-5 включені. Все, що плануємо – зробимо. Навіть запустимо процес на наступний рік», – каже очільник області.

Щодо об’єктів інфрастуктури “Великого будівництва”. 

В області в межах програми будується 11 проектів соціальної та спортивної інфраструктури: 4 школи, 5 стадіонів  та 2 інші масштабні проекти: драмтеатр і спорткомплекс в Чорнобаї. 

На це передбачено кошти в сумі 147 млн грн. На 11 об’єктах роботи ведуться та на завершальних стадіях.

Про “Велике будівництво” більш детально – ТУТ.  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора