Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Держпродспоживслужба перевірила понад 1 тисячу освітніх закладів напередодні нового навчального року

Дата: 02.09.2020 16:24
Кількість переглядів: 383

Фото без опису

Новий навчальний рік в освітніх закладах Черкащини розпочався у звичайному режимі.

Щоб забезпечити належний державний нагляд за підготовкою освітніх закладів до нового навчального року, недопустити ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації, пов’язаної з перебуванням дітей у закладах освіти, фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області взяли участь у майже одній тисячі комісійних перевірок закладів загальної, дошкільної та позашкільної освіти.

Учасники перевірок брали до уваги відповідність закладів вимогам санітарного законодавства, законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та можливість забезпечення протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину. Зокрема, перевірялось:

  • створення належних умов для дотримання правил особистої гігієни здобувачами освіти та персоналом;
  • забезпечення працівників не менш як п’ятиденним запасом засобів індивідуального захисту;
  • наявність у достатній кількості антисептиків для рук та дезінфекційних засобів для прибирання;
  • організація проведення температурного скринінгу працівників;
  • дотриманням фізичної дистанції у класах та обідніх залах та інші вимоги, затверджені постановами Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)», 08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

Фото без опису

Порушення вимог санітарного законодавства, забезпечення протиепідемічних заходів реєструвалися на кожному третьому об’єкті. Керівникам закладів освіти було надано майже 600 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, поінформовано органи державної влади та місцевого самоврядування щодо проблемних питань у матеріально-технічному, санітарно-гігієнічному та протиепідемічному забезпеченні закладів освіти.

З метою щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби СОVID-19 у навчальних закладах триває щоденна посилена оперативна робота щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів та санітарно-гігієнічних вимог.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора