Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Проведено водолазне обстеження міського пляжу

Переглядів: 480

Рішенням  сесії Звенигородської міської ради від 22.02.2019 № 7 «Про визначення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Звенигородка» визначено місце масового відпочинку населення на водних об’єктах міста Звенигородки – земельну ділянку берегової території пляжу  орієнтовною площею 0,65 га вздовж річки Гнилий Тікич.

Для організації рятування та пошуку людей на водних об’єктах району районною державною адміністрацією укладено договір на обслуговування водних об’єктів Звенигородського району з комунальною водолазно-рятувальною службою Черкаської обласної ради. 20 травня водолазами комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради проведено обстеження акваторії Звенигородського міського пляжу.

Звенигородський міський пляж – це єдине офіційно визначене місце масового відпочинку на воді на території району. В планах міської ради створення сезонного рятувального посту на міському пляжі  та приведення пляжу у відповідність до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

Наразі розпочато підготовку плавців-рятувальників.

Бажаємо гарного і, головне, безпечного відпочинку!

Пам’ятка для населення про заходи безпеки на воді:

https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/voda-785x1024.jpg

https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/voda2-785x1024.jpg

Сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації

« повернутися до списку новин