Забуттю не підлягає

Дата: 30.11.2016 16:56
Кількість переглядів: 436

29 листопада працівники краєзнавчого музею ім. Т.Г.Шевченка  провели в Звенигородському будинку-інтернаті для інвалідів та престарілих захід з використанням архівних  документів музею, матеріалів місцевих  краєзнавців, дослідників.

Науковий співробітник музею Станіслав Лячинський зробив своєрідний екскурс в історію по темі Голодоморів, спричинених владою. Директор музею Олена Наріжна зачитала свідчення очевидців, достовірні спогади з краєзнавчого альманаху. Підопічні будинку-інтернату самі багато чого розповіли про ту масову трагедію, адже страхіття Голодомору на Звенигородській землі не залишає нікого байдужим навіть через десятиліття. Відходять  у небуття покоління, які б розповіли про ті жахливі події.

Наш районний краєзнавчий музей є скарбницею пам’яті, де мовою експонатів розкривається історія нашого народу, де зібрано документи, фото, писемні свідчення очевидців. Робота по розкриттю замовчуваної історії в музеї ведеться давно. Ще в 2008 році краєзнавчі матеріали, свідчення старожилів,  відновлені списки невинно убієнних голодом  опубліковано в нашому науково-популярному журналі «Спадщина».  В районному музеї  експонується постійно діюча експозиція “Забуттю не підлягає”. Це плакатний  варіант  «Хроніка комуністичної інквізиції в Україні», приурочений страхіттям Голодоморів в Україні та політичним репресіям.

Під час заходу розповсюджено науково-популярний альманах «Спадщина», приурочений героїці нашого краю.

          Директор музею Олена Наріжна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень