COVID-19: На Звенигородщині обговорили епідситуацію в районі
17 вересня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На нараді обговорили стан захворюваності на гостру коронавірусну хворобу COVID-19 на території району та питання виділення ПММ з місцевого матеріального резерву.
Станом на 17.09.2020 р. на території району виявлено 50 підтверджених випадків COVID – 19,в т.ч.за останню добу - 12.З них м. Звенигородка – 6, с. Княжа – 5, с. Рижанівка – 1.
За останню добу госпіталізовано з дому – 2 хворих з підтвердженим COVID – 19, пневмонії (1 – Черкаська обласна лікарняпульмонологічне відділення, 1 – Шполянська ЦРЛ інфекційне відділення ).
З початку епідемії зареєстровано 2 летальних випадки.
Коло контактних осіб уточнюється. Всі хворі знаходяться на самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейних лікарів.
У с. Княжа виявлено 13 випадків захворювання на COVID – 19. Внаслідок захворювання голови сільської ради всі працівники Княжицької сільської ради поміщені на самоізоляцію.
За інформацією МОЗ, для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:
- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;
- джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворовання спричинених новим коронавірусом: