Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Звенигородщині встановлено «жовтий» рівень небезпеки

Дата: 21.09.2020 16:10
Кількість переглядів: 1910

 Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2020 з 00:00 годин 21 вересня 2020 року на території Звенигородського району встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

  • відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);
  • діяльність хостелів;
  • роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Районна державна адміністрація просить жителів району з розумінням поставитись до встановлених карантинних обмежень, адже ціна їм – здоров’я наших громадян.

Довідково: з початку епідемії на території району виявлено 55 хворих на COVID-19. Станом на 21. 09.2020 лікуються амбулаторно 23 особи, ще 6 осіб перебувають на лікуванні в лікувальних закладах області. Двоє хворих померли.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора