Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«За тиждень кількість хворих педагогів збільшилася вдвічі», – Оксана Сімушіна про епідситуацію в освітній галузі

Дата: 15.10.2020 16:45
Кількість переглядів: 349

Фото без опису

Лише за тиждень в області майже вдвічі зросла кількість педагогів з COVID – зі 163 до 361. На цьому у ході брифінгу в ОДА наголосила заступниця начальниці обласного управління освіти і науки Оксана Сімушіна. Також зростає й кількість учнів, яким діагностували коронавірусну інфекцію. У 244 закладах освіти виявили 136 здобувачів освіти з COVID-19.

Цього понеділка на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС узвалили рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня канікули, у наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання. Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти також рекомендували перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання з виселенням студентів із гуртожитків. Водночас організація виїзду не може носити примусовий характер та має враховувати максимально безпечні умови переміщення здобувачів освіти.

– За оперативною інформацією, на Черкащині канікули із 15 жовтня організовані у 165 закладах освіти, що становить 31% від загальної кількості, – каже Оксана Сімушіна. – Це – 6 районів: Звенигородський, Золотоніський, Катеринопільський, Лисянський, Христинівський, Чорнобаївський райони,а також 14 ОТГ . У 41 школі (8%) організували дистанційне навчання з 15 до 23 жовтня з подальшими осінніми канікулами. Тобто у м. Канів, Умань, Черкаський район, Березняківська і Тальнівська ОТГ.

Водночас починаючи із 17 жовтня перебуватимуть на канікулах учні 196 шкіл Черкас, м. Золотоноша, 6 районів (Драбівського, Корсунь-Шевченківського, Чигиринського, Жашківського, Маньківського, Шполянського районів) та 14 ОТГ (Бобрицької, Драбівської, Лебедівської, Литвинецької, Михайлівської (Драбівського р-ну), Чигиринської, Білозірської, Буцької, Жашківської, Іваньківської, Лисянської, Набутівської, Плешканівської, Тернівської).

У 136 закладах (25%) канікули відбудуться з 26 жовтня до 30 жовтня. Це 2 міста (Сміла, Умань), 6 районів (Городищенський, Кам’янський, Тальнівський, Смілянський, Уманський, Черкаський райони) та 15 ОТГ. Інші школи вже раніше перебувають на осінніх канікулах.

Із 19-ти закладів професійної (професійно-технічної) освіти запровадили дистанційну форму навчання у 13. Решта 6 закладів частково переведені на дистанційну форму навчання.

Із 22 функціонуючих закладів фахової передвищої освіти, запровадили повністю дистанційну форму навчання у 14-ти. Частково у 4-ох. Продовжують навчання в звичному режимі 4 заклади:

Філія Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;

Черкаський комерційний технікум;

«Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва»;

Уманський медичний коледж.

З 7-ми закладів вищої освіти запровадили дистанційну форму навчання у 4-х закладах

Черкаський державний технологічний університет,

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького,

Уманський національний університет садівництва,

Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини)

Частково переведені на дистанційну форму навчання студенти 2-х закладів

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова,

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

Не запровадили дистанційної форми навчання у Черкаському навчально-науковому інституті Університету банківської справи.

– Наразі ми маємо конкретними діями зберегти здоров’я і життя кожного учасника освітнього процесу, тому сподіваємось на розуміння та підтримку батьків,  педагогів, студентів, – підсумували Оксана Сімушіна.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора