Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

#Черкащина_місце_сили: в області презентували відео про брендинг регіону

Дата: 20.10.2020 09:00
Кількість переглядів: 282

Фото без опису

Коротке відео про бренд та айдентику області, її важливість для регіону презентували на загал. Протягом 5 хвилин у відео розповідається про основні елементи брендингу, а саме чому Черкащина отримала слоган  #місце_сили, що стало основою для створення лого.

– Разом із брендом ми розробили туристичну маркетингову стратегію, – розповідає директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Василь Стеценко. –  Наша мета була – не лише створити брендбук, а й напрацювати дорожню карту його впровадження через різні ініціативи та проекти. Бо бренд – це не просто красива картинка та гасло. Ці проекти власне й стали основою стратегії #місце_сили, яку ми вже реалізуємо. Власне, це відео про брендинг є одним із проектів стратегії. До речі нещодавно , також в рамках стратегії #місце_сили, разом із ІТ-компанією Everlabs  розробили туристичний мобільний додаток “Подорожуй Черкащиною”. У планах на найближчі місяці ще 2 проекти.

У відео глядача знайомлять із візуальною бренд-ідентичністю, яка складається з логотипу, фірмових кольорів, шрифтів, додаткових графічних елементів, а експерти з брендингу та черкащани розповідають про особливі місця та силу Черкащини.

Важливо зазначити, що в основу логотипу покладено форму прапора Богдана Хмельницького, яскравого червоного кольору. У центрі цієї форми є Буква “Ч”, яка об’єднує всі сенси регіону. Форма логотипу є динамічною та оригінальною, що в свою чергу привертає увагу. Буква “Ч” всередині нагадує стрілку, яка рухається вперед та вгору. Загальна форма основи також віддалено нагадує букву “Ч”.

Леттерінг для слогану Черкащина – місце сили, спеціально розроблений Дмитром Растворцевим. В основі літер зашиті букви з літописів з характерними деталями. Особливо цікаво виглядає буква Е.

Ключовими графічними елементами ілюстрацій є хвиля, коло та спіраль. Це набір базових елементів з яких складається ілюстрації в поєднанні з бренд-кольорами.

Нагадаємо офіційно Черкащина отримала власний бренд 31 липня цього року. Головна мета брендингу – змінити стереотипи про Черкаську область, створити новий образ. Зробити Черкащину цікавою та впізнаваною. Розказати історію про нас з вами.  Створити певний імідж, враження про місце в уяві туристів та жителів. Ярлик, який асоціюється у людей з певним регіоном.

Над створенням бренду працювала команда експертів, дизайнерів, представників різних сфер життя Черкащини. Запустив цей процес та продовжує вже наразі імплементувати бренд Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

 

Дивитися відео тут: https://cutt.ly/NgkUPr3

Більше про брендування регіону тут: http://brand.ck.ua

Завантажити туристичний мобільний додаток “Подорожуй Черкащиною”: 

для платформ iOS (https://cutt.ly/if8hGFY)

для Android (https://cutt.ly/4f8hKnj)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора