Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Україні запустили портал для бізнесу під час карантину

Дата: 27.10.2020 09:35
Кількість переглядів: 250

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину.

Веб-сайт містить актуальну інформацію та системно оновлюється. На веб-сайті вже міститься доступна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності для протидії поширенню захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Так, ініційований проект BusinessIndex – системне опитування власників і керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, що буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації в дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням. Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення ExportPromotion Office/Офісу з Просування Експорту.

Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора