Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області обрали переможців конкурсу патріотичної пісні

Дата: 29.10.2020 15:28
Кількість переглядів: 286

На Черкащині обрали переможців обласного фестивалю-конкурсу “Народ мій є, народ мій завжди буде!”. Обирали з рекордної кількості конкурсантів – 164. У конкурсній програмі взяли участь 82 учасника з 6 міст, 11 районів та 19 ОТГ області.

Засідання відбулося в онлайн-форматі, тому учасники надсилали свої відеозаписи. За умовами конкурсу, учасники мали виконати твори патріотичної тематики і твори, що втілюють ідею українського державотворення та єдності держави.

Після перегляду номерів та обговорення, члени комісії одностайно визначили переможців:

Категорія від 12-15 років, естрадна пісня (окремі виконавці):

Диплом І ступеня

Грищенко Анастасія Анатоліївна (Корсунь-Шевченківський РБК).

Диплом ІІ ступеня

– Кривошея Софія Сергіївна (с.Шевченкове Звенигородського району);

– Задвернюк Анастасія Олексіївна (Єрківська ОТГ Катеринопільського району).

Диплом ІІІ ступеня

– Гандзура Анастасія Віталіївна (Єрківська ОТГ Катеринопільського району);

– Орел Богдана Максимівна (с.Сигнаївка Шполянського району);

– Клименко Аліна Олександрівна (с.Шевченкове Звенигородського району).

Категорія від 15-22 років, естрадна пісня (окремі виконавці):

Диплом І ступеня

– Лаврик Мирослава Василівна (Драбівський РЦКіД);

– Олійник Каріна Олександрівна (Звенигородський РБК);

– Тищенко Олександр Романович (Кам’янський РБК).

Диплом ІІ ступеня

– Погосян Діана Михайлівна (Тальнівський РБК);

– Сікало Юлія Миколаївна (Черкаський МБК ім.І.Кулика);

– Гедзун Аліна Сергіївна (Монастирищенський РЦКіД).

Диплом ІІІ ступеня

– Вінниченко Вікторія Павлівна (смт. Катеринопіль);

– Романенко Катерина (с.Вергуни Червонослобідської ОТГ);

– Рижій Леонід Богданович (Уманський МБК).

Категорія від 22-40 років, естрадна пісня (окремі виконавці):

Диплом І ступеня

– Верба Вікторія Юріївна (Шполянський РБК);

Диплом ІІ ступеня

– Соботович Ірина Ігорівна (Корсунь-Шевченківський РБК);

– Тихоненко Ольга Сергіївна (Шполянська міська ОТГ).

Диплом ІІІ ступеня

– Товстоп’ят Яніна Сергіївна (Городищенський РПК ім.С.С.Гулака-Артемовського);

– Підмогильна Ірина Анатоліївна (Сигнаївська ДМШ Шполянського району).

Малі форми (дуети, тріо, квартети)

Диплом І ступеня

– народний аматорський гурт «Ренет» (Городищенський РПК ім.С.С. Гулака-Артемовського);

– народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Веснянка» (Ватутінський МПК).

Диплом ІІ ступеня

– вокальне тріо «Чарівниці» (Шевченківський СБК Звенигородського району).

Диплом ІІІ ступеня

– жіночий вокальний дует у складі Надії Шеляг та Катерини Вдовіної (Звенигородський РБК);

– вокальний дует у складі сестер Анни та Аліни Клименко (с.Шевченкове Звенигородського району);

– вокальне тріо «Краяни» (Шполянська міська ОТГ).

Малі форми (вок. ансамблі від 5 осіб)

Диплом І ступеня

– вокальна студія «Палітра талантів» (Черкаський МБК ім.І.Кулика);

– зразковий художній колектив ансамбль бандуристів «Срібні струни» (с.Шевченкове Звенигородського району).

Диплом ІІ ступеня

– зразкова аматорська вокально-хорова студія «Свято» (Тальнівський РБК).

Диплом ІІІ ступеня

– народний аматорський гурт «Плеяда» (Драбівський РЦКіД).

Окрім того, у зв’язку з проведенням конкурсу в режимі онлайн, журі започаткували категорію «Кращий відеокліп».

Категорія «кращий відеокліп»:

Диплом І ступеня

– Козак Ірина Василівна (Степанецька ОТГ).

Диплом ІІ ступеня

– Слюсар Ірина Олександрівна (Ліплявська ОТГ).

Диплом ІІІ ступеня

– Мітакі Ангеліна Сергіївна (с.Павлівка Канівського району);

– вокальний дует у складі Вікторії Слюсар та Поліни Кисляк (Ліплявська ОТГ).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора