Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Ігри Нескорених 2.0» вперше відбудуться онлайн

Дата: 30.10.2020 10:15
Кількість переглядів: 327

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні 16 жовтня 2020 року оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – «Ігри Нескорених 2.0».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» спортивні змагання будуть проводитися онлайн у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

В онлайн змаганнях можуть брати участь ветерани та військовослужбовці, що отримали поранення (травми, каліцтва, контузії) під час виконання завдань в районі проведення АТО та/чи у складі операції Об’єднаних сил на Сході України.

6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE.

«Ігри Нескорених – це один з багатьох проектів спортивної, фізкультурної-спортивної, медико-психологічної реабілітації, які допомагають зробити крок до перемоги над собою, інтегруватися ветерану у суспільство та бути прикладом саморозвитку та самозростання для інших, - сказав Всеволод Стеблюк, генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Міністерства у справах ветеранів України. Він зазначив, що проведення ігор онлайн – стане проривом в розбудові системи реабілітації. «Це один з найсучасніших підходів, який дозволяє залучити до ігор ще більше ветеранів. Мінветеранів задіюватиме свої територіальні органи до активізації місцевих громад і ветеранських спільнот та всіх бажаючих долучитися до ігор», - підсумував Всеволод Стеблюк.

Оксана Горбач, координатор Ігор Нескорених в Україні зазначила: «Це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який немає аналогів в Україні, адже в Україні досі ніхто не проводив онлайн спортивних змагань із кількох дисциплін одночасно. Схоже, Covid-19 з нами надовго, тому необхідно формувати новий стандарт змагань, який поширюється також на адаптивні види спорту».

Тарас Шпук, представник Благодійного фонду “Повернись живим” відзначив, що відсутність спеціальних вимог до обладнання, на якому можуть виступати учасники – це усвідомлений вибір організаторів, оскільки збільшити доступність спорту для ветеранів з особливими потребами є одним із пріоритетів Ігор Нескорених. «Онлайн формат надає дуже широкі можливості - ветеран з будь-якої частини країни може приєднатися до нескорених і взяти участь у змаганнях. Учасник сам обирає вид спорту, в якому змагатиметься, час та місце виконання вправи. Ось чому Ігри Нескорених - це розширені можливості для участі. Чекаємо вас, реєструйтесь до участі в змаганнях».

В Іграх Нескорених 2.0. ONLINE взяти участь можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. До участі в змаганнях запрошуються члени минулорічних національних збірних Ігор Нескорених.

Капітан Національної збірної Ігор Нескорених 2020 Іван Рудий зазначив, що Ігри Нескорених - це про віднаходження себе, про покладання цілей і вміння їх досягати. «Я бачив багато очей хлопців, які загорятися, бо прийшло усвідомлення, що знайшли себе. Користь спорту у цьому - величезна. Закликаю всіх приєднуватися до Ігор Нескорених Онлайн», - сказав він.

Ігри - це спільнота справжніх нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди. Для Нескорених дуже важливо забезпечити безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту, розробити нові формати і створити нові можливості.

Зареєструватись на онлайн змагання «Ігри Нескорених 2.0.» можна за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman. Реєстрація учасників триває до 31 жовтня 2020 року включно.

Проект здійснюється в межах підтримки від Посольства США в Україні.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора