Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В ОДА обговорили результати моніторингу кризового реагування на COVID-19

Дата: 06.11.2020 12:40
Кількість переглядів: 349

Фото без опису

На Черкащині презентували результати загальнонаціонального проекту «Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства».

Ініціювала проведення презентації регіональна координаторка організації, директорка Черкаського обласного контактного центру Лариса Ходаковська.

Фото без опису
– У своїй повсякденній роботі доводиться вивчати й вирішувати безліч питань із різних сфер життєдіяльності суспільства, вибудовуючи діалог між представниками місцевої влади та громадськості, –наголосилаЛарисаХодаковська. – Нині гострою залишається тема коронавірусу та пов’язаних із цим карантинних обмежень, загроза локдауну. Щодня –антирекорди захворюваності, низка нововведень та сурових обмежувальних заходів, до яких соціум адаптується вкрай болісно. Як показує аналіз моніторингу, люди залишаються сам-на-сам зі своїми нагальними проблемами, вони в розпачі і потребують не лише медичної допомоги, а йпсихологічної підтримки, елементарної чуйності з боку небайдужих. І відрадно, що такі добродії в нас є, їх немало. Щоправда, вони не гучномовлять про свою діяльність, не заявляють про себе пафосно, а своїми повсякденними справами доносять теплоту сердець тим, хто цього потребує.

Фото без опису

Проводили аналіз за відкритими даними Черкас, Сміли, Золотоноші та Умані, а також чотирьох громад: Сагунівської, Леськівської, Червонослобідської, Набутівської. У ході зустрічі відзначили партнерів проекту, які з самого початку дії карантинних заходів в області долучилися допомагати вразливим та незахищеним верствам населення. Це активісти громадських і благодійних організацій, волонтери, психологи, представники органів місцевого самоврядування, управлінці та інші.

За високий професіоналізм, віддану та наполегливу працю у забезпеченні соціального благополуччя населення області в умовах пандемії, активну участь у волонтерській діяльності подяки від Благодійноїорганізації«Благодійнийфонд «СтабілізейшенСуппортСервісез» отримали: Лариса Кошова,Юлія Марунчак, Леся Валяєва, Віктор Дивнич, Олена Гавриш, Анна Алєксєєва, Олександр Лавриненко, Наталія Даньковська, Наталія Богданова, Микола Шевчук, Алла Зубенко, Тетяна Камалова, Оксана Голоднюк, Ірина Бодяненко, БО «Благодійний фонд «Родина ЛГ», Волонтерська ініціатива «Центр гостинності», ГО «Життя без бар’єрів».

Фото без опису

Насамкінець обговорили вірогідність третьої хвиліпандеміїкоронавірусу та всі ризики, що з цим пов’язані. Зокрема, є гостра необхідність посилити психологічну підтримку громадян, щоб організовувати оперативне реагування.

Також на основі презентованої моніторингової програмирозглянули пакет рекомендацій, що регламентує шляхи покращення наявних політик у боротьбі з пандемією корона вірусу та вихід із кризи медичної й соціально-економічної сфер області.

Нагадаємо, МОЗ запустило роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19. Офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань про COVID-19 можна дізнатися за безкоштовним телефоном 0-800-60-20-19.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора