Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Черкащині актуалізували інтерактивну карту водних об’єктів

Дата: 10.11.2020 15:45
Кількість переглядів: 448

Фото без опису

Карта

Ще 32 об’єкти водного фонду додали на діючу в області інтерактивну карту. Загалом на неї нанесли вже 131 водний об’єкт, наданий у користування на підставі поновлених договорів оренди земельних ділянок та укладених договорів оренди водних об’єктів, а також 184 водних об’єктів, які будуть передані в користування через аукціон.

Запрацювала карта водних об’єктів, що знаходяться за адміністративними межами населених пунктів Черкаської області, у липні минулого року. Відтоді її постійно оновлюють та актуалізують. Карта проста в користуванні, завдяки ній кожен бажаючий може отримати інформацію щодо водних об’єктів, що передані в оренду після 2015 року та готуються для передачі на аукціон.

Крім того, на карті передається точне розміщення на території водного об’єкта, коротка інформація про орендаря та ліцитатора, що готує документи, площа водного об’єкта та його характеристика.

Довідково:

На території Черкаської області налічується 2968 водних об’єктів загальною площею 19659,2 га. З них 1753 водних об’єкти площею 12398 га знаходяться за межами населених пунктів.

710 договорів оренди земельних ділянок водного фонду є довгостроковими. Площа земельних ділянок відповідно до укладених договорів складає 8665,5923 га, або 44,1 % до загальної площі водних об’єктів.

Крім того, в області укладено 344 договори оренди водних об’єктів, що дають змогу отримувати надходження до місцевих бюджетів від здійснення господарської діяльності на водних об’єктах.

У Черкаській області паспортизовано 812 водних об’єктів, що становить 27,4 % від загальної їх кількості.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора