Пошук

Черкаські вершники серед кращих в Україні

Дата: 19.11.2020 10:05
Кількість переглядів: 203

Кубок України з подолання перешкод з кінного спорту відбувся з 12 по 15 листопада у Жашкові. За нагороди змагались учасники з Сум, Миколаєва, Одеси, Києва та Миколаєва.

Черкаську область представляли четверо спортсменів – Юлія Третяк та Тетяна Цвінтарна з Черкас і жашківчани Іван Кирилюк та Артем Поліщук.

Юлія Третяк з конем Талуба у подоланні перешкод висотою у 145 та 150 сантиметрів виборола сріблу нагороду, а бронзу Артем Поліщук разом із конем Кадрія.

Третє місце у подоланні перешкод висотою 120 сантиметрів у Івана Кирилюка з конем Корне Бой.

У подоланні перешкод висотою 140 сантиметрів Артем Поліщук  з конем Кадрія стали срібними призерами змагань, а Юлія Третяк з конем Талуба вибороли бронзові медалі.

Тетяна Цвінтарна з конем Колібрі у подоланні перешкод висотою 120 сантиметрів посіли третю сходинку п’єдесталу.