Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Імунізація – один із найбільш ефективних способів профілактики інфекційних захворювань», – Людмила Кравченко

Дата: 01.12.2020 15:24
Кількість переглядів: 150

Через поширення коронавірусу серед населення виникла проблема навантаження медичної системи, яка бореться з COVID-19. Одним із методів зменшення цього навантаження є щеплення проти вірусних інфекцій, зокрема, грипу. 

В період карантинних заходів, а також підйому захворюваності на COVID-19, охоплення щепленням від дифтерії, кору, правця та інших вірусних хвороб знизилося. Одна з причин – панічні настрої населення. Начальниця відділу інфекційних захворювань Черкаського обласного центру громадського здоров’я Ірина Шуляренко радить не ігнорувати щеплення.

«Проведення щеплень попередить виникнення ускладнень і захворюваності на грип. А панічні настрої – це не найкращий стан людей, у якому зараз перебуває наше населення. Тому треба свідомо підходити до всіх профілактичних заходів», – каже Ірина Шуляренко.

Керівниця Черкаського обласного лабораторного центру Людмила Кравченко додала, що імунізація є однією з найбільш ефективних способів профілактики інфекційних захворювань:

«Важливо, щоб люди не нехтували імунізацією. Враховуючи зараз складну епідемічну ситуацію, імунопрофілактика займає основне місце серед профілактики усіх інфекційних захворювань. Буде дуже прикро, коли «прокинуться» всі керовані інфекції. Тому закликаю всіх щеплюватися та дотримуватися вимог карантинних заходів».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора