Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Без перешкод: на Черкащині послуги Пенсійного фонду України доступні для всіх

Дата: 03.12.2020 09:40
Кількість переглядів: 304

Пенсійні послуги мають бути доступними для кожного – таким є пріоритет у роботі Головного управління Пенсійного фонду на Черкащині щодо облаштування сервісних центрів області.  У Міжнародний день людей з інвалідністю начальник Головного управління Світлана Зінник інформує про кроки, зроблені для того, аби доступ до відділів обслуговування громадян був безбар’єрним.

Із 23 сервісних центрів Головного управління, в яких здійснюється прийом громадян, 21 – облаштовано для безперешкодного доступу осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Усі сервісні центри Головного управління Фонду в області облаштовані:

–   кнопкою виклику спеціаліста, який за необхідності обслуговує людей з інвалідністю на першому поверсі;

тактильною плиткою для людей із порушеннями зору;

мнемосхемами та інформаційними табличками з дубльованим рельєфно-крапковим шрифтом Брайля;

звуковими орієнтирами типу «Метроном».

Біля 20 сервісних центрів встановлено пандуси для осіб із порушеннями опорно-рухового апарату, біля 13 – виокремлено паркувальні місця для людей з інвалідністю.

У сервісних центрах Золотоніського, Канівського та Шполянського районів туалетні кімнати адаптовані для осіб з інвалідністю.

Зараз у власному приміщенні Фонду (м. Черкаси, проспект Хіміків, 50) триває капітальний ремонт, оскільки сервісні центри, в яких здійснюється прийом громадян м. Черкаси (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 195), не відповідають усім визначеним вимогам. Новостворений сервісний центр буде облаштовано з дотриманням стандартів для комфортного прийому всіх маломобільних груп населення.

– Обов’язок держави та державних службовців – дбати про таких людей, надавати рівні зі всіма громадянами можливості та забезпечувати соціальними гарантіями, – зазначає Світлана Зінник. – Третього грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Бажаю насамперед здоров’я та можливості втілити в реальність усі плани. Не тільки цього дня, а й протягом усього року нам слід не забувати про тих, хто щодня демонструє силу духу і непохитну віру в життя та водночас потребує допомоги та уваги. Піклуючись про людей з інвалідністю, ми дбаємо про моральне обличчя суспільства.

Довідково:

На Черкащині зареєстровано:

  • понад 115 тисяч осіб з інвалідністю;
  • 3 838 людей із порушеннями опорно-рухового апарату;
  • 1 824 особи з порушеннями зору;
  • 1 060 людей із порушеннями слуху;
  • 86 349 осіб, які отримують пенсію по інвалідності (середній розмір виплати становить 2 956,51 грн).

За інформацією Головного управління ПФУ у Черкаській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора