Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В ОДА обговорили з представниками профспілок питання підтримки працівників бюджетної сфери

Дата: 03.12.2020 15:10
Кількість переглядів: 198

Питання захисту та підтримки працівників бюджетних установ галузі освіти, охорони здоров’я, культури нині актуалізують у федерації профспілок області. Обговорили це питання на зустрічі із заступницею голови ОДА Ларисою Кошовою.

Представники федерації профспілок Черкащини вимагають переглянути держбюджетні витрати на фінансування установ бюджетної сфери. З цією вимогою вони сьогодні прийшли з мітингом на Соборну площу обласного центру. Такі ж мирні зібрання проходять нині і в інших містах України.

– Наразі народні депутати розглядають та доопрацьовують проект бюджету на 2021 рік, планують видатки на ключові сфери життєдіяльності, зокрема й на освіту, культуру, медицину, – каже керівник обласної федерації профспілок Петро Шевченко. – Ми бачимо, що обіцяних надбавок для освітян не очікується, хоча вони зараз працюють понаднормово через запровадження карантинних обмежень. Крім того, болючим лишається питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати «бюджетникам», забезпечення роботою тих працівників держустанов, які потрапили під скорочення.

Системно підійти до планування та вирішення порушених питань у співпраці з представниками профспілок планують на рівні області. На цьому наголосила заступниця очільника Черкащини Лариса Кошова. Вона зазначила, що ті питання, вирішення яких у компетенції обласної влади, опрацюють та візьмуть їхнє вирішення на контроль.

– Найближчим часом проведемо зустріч з усіма зацікавленими сторонами для врегулювання проблемних питань, які порушують представники профспілок, – зазначила Лариса Кошова. – З-поміж основних – питання заробітної плати, умови роботи працівників, фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, реформування райдержадміністрацій та працевлаштування вивільнених працівників, попередження захворюваності на COVID-19, поліпшення соціального діалогу тощо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора