6 грудня - День Збройних Сил України
Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.
Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
Шановні військовослужбовці, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.
Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!
Слава Україні! Слава Героям!
З повагою, заступник голови
Звенигородської РДА Юрій ПІКОВСЬКИЙ