Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Черкащині допомогають з оздоровленням особам постраждалим від Чорнобильської катастрофи

Дата: 14.12.2020 15:10
Кількість переглядів: 235

Фото без описуВ області пільги санаторно-курортного лікування поширюються на найбільш вразливу категорію осіб з числа постраждалих від катастрофи на Чорнобильській АЕС. Зокрема на дорослих громадян, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, пов’язану з Чорнобильською катастрофою. На цей рік передбачили для оздоровлення цих осіб 7,6 млн грн, інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Отримали оздоровчі послуги 825 осіб. Завдяки підтримці місцевих бюджетів додатково 30 чорнобильців, які перебували на чергах, забезпечені санаторно-курортним лікуванням на 231 тис. грн. 702 особи, віднесені до категорії 1, отримали грошову компенсацію замість путівки в розмірі 573 грн на загальну суму 402 тис. грн.

Вартість санаторно-курортного лікування становила від 7700 грн до 23420 грн залежно від категорії чорнобильця. Жителі області віддали перевагу санаторіям: «Мошногір’я» (Черкаська обл.), «Орізонт» (Одеська обл.), «Моршинкурорт» (Львівська обл.), «Дніпро-Бескид» (Львівська обл.), «ім. Пирогова» (Одеська обл.), «Кирилівка» (Запорізької обл.), «Борисфен» (Миколаївська обл.), «Бердянськ» (Запорізька обл.)

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у сільських, селищних, міських та районних бюджетах передбачили 952,8 тис. грн для надання натуральної та грошової допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

255,4 тис. грн передбачили у місцевих бюджетах на забезпечення фінансової підтримки статутної діяльності місцевих осередків чорнобильських громадських організацій.

Обласним громадським організаціям осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» та «Діти Чорнобиля» для проведення заходів, з обласного бюджету виділені кошти в розмірі 50 тис. грн кожній.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора