Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У прокуратурі області розповіли про стан протидії злочинності у сфері використання бюджетних коштів

Дата: 18.12.2020 15:48
Кількість переглядів: 174

У Черкаській обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів за підсумками роботи у 2020 році. Тут обговорили стан протидії кримінальній протиправності у сфері використання бюджетних коштів, зокрема виділених на будівництво, ремонт і утримання автомобільних доріг, а також на запобігання виникненню і поширенню хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19).

Відкриваючи нараду, керівник обласної прокуратури Олександр Воронін відзначив, що«захист від протиправних посягань економічних інтересів держави упродовж останніх років завжди був одним із пріоритетних у діяльності правоохоронних органів. В умовах складних соціально-політичних процесів у державі,завдяки заходам, вжитим органами прокуратури та правоохоронними органами області, упродовж поточного року вдалося досягти певних результатів у роботі з протидії правопорушенням у бюджетній сфері, зокрема увага приділялася додержанню законності при використанні бюджетних коштів, виділених на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг, а також коштів, виділених на боротьбу з COVID-2019».

Так, до суду скеровано 100 обвинувальних актів за фактами спричинення збитків державному і місцевим бюджетам на понад 36 млн грн. Зокрема викрито 3 організовані групи, які вчиняли злочини в цій сфері.

Водночас, незважаючи на деякі позитивні тенденції, керівник обласної прокуратури наголосив, що «системна робота правоохоронних органів з протидії зловживанням у бюджетній сфері та повернення незаконно витрачених коштів має бути продовжена з урахуванням вимог сьогодення».

Також Олександр Воронін поінформував учасників наради про результати розслідування в кримінальних провадженнях за фактами незаконного витрачання бюджетних коштів, що набули значного суспільного значення, зокрема розпочатих за матеріалами ЗМІ, та подякував медійникам за  співпрацю, а також приділений заходу час.

Своє бачення у взаємодії та вирішенні піднятих проблемних питань висловили керівники правоохоронних органів області. Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії кримінальній протиправності у зазначеній сфері.

За інформацією Черкаської обласної прокуратури

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора