Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В ОДА обговорили питання корекції обсягів регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та фахівців

Дата: 22.12.2020 17:00
Кількість переглядів: 298

Коригування обсягів регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та фахівців обговорили на засіданні ради професійної (професійно-технічної) освіти. Днями воно відбулося в ОДА, інформують в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Захід відбувся за участі заступників голови ОДА Лариси Кошової та Романа Карманніка, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та профільних установ області. Доповідаючи з означеного питання т.в.о. начальника Управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна зазначила, що фактично регіональне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників по області виконано на 96,3%. Прийняли на навчання 2645 осіб.

Аналіз результатів вступної кампанії до закладів професійної (професійно-технічної) освіти області показав, що на 100% регіональне замовлення виконали 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з обласного бюджету.

Загалом станом на 1 листопада 2020 року до закладів професійної (професійно-технічної) освіти прийнято на навчання 2832 осіб (на умовах державного та регіонального замовлення – 2670; на контрактній основі – 162 особи).

– У 2020 році обсяги регіонального замовлення на підготовку фахівців для закладів вищої та фахової передвищої освіти комунальної та державної форм власності становлять 1317 осіб.7 із 10 закладів показали 100% виконання доведених обсягів регіонального замовлення.Загалом на навчання за кошти обласного бюджету зараховано 1277 осіб, – зазначила Оксана Іванівна, коментуючи результати вступної кампанії.

Питання погодження прогнозних показників потреби в кадрах на регіональному ринку праці означила Валентина Ткаченко. У продовження обговорення означеної тематики керівники закладів освіти мали нагоду обґрунтувати подання на збільшення обсягів регіонального замовлення.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора