Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Заступник голови Черкаської ОДА провів нараду з головами РДА про реорганізацію районів

Дата: 31.12.2020 14:10
Кількість переглядів: 211

Фото без опису

Заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік провів нараду з головами районних державних адміністрацій. Говорили про реорганізацію районних державних адміністрацій.

Зокрема, фахівці обласної державної адміністрації роз’яснили нововведення законодавчої бази щодо функціонування укрупнених чотирьох районів та реорганізації районних адміністрацій.

Також на нараді обговорили порядок здійснення заходів щодо реорганізації РДА, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків, які належали районним державним адміністраціям, що припиняються.

Фото без опису

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», внесено зміни до Закону України «Про місцеві державні адміністрації». Зокрема, врегульовуються питання – реорганізації районних державних адміністрацій, у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України.

Крім того на нараді обговорили питання попередження про наступне переведення на посади чи звільнення державних службовців РДА.

Також був обговорений рекомендаційний перелік структурних підрозділів районних держадміністрацій. Напередодні Кабінет Міністрів України Постановою від 28 грудня 2020 р. № 1336 вніс зміни до постанови від 18 квітня 2012 р. № 606 “Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій”.

Даний рекомендаційний перелік буде обов’язково врахований, при формуванні оновленої структури Звенигородської, Золотоніської, Уманської та  Черкаської РДА.

З ухваленням Верховною Радою України Постанови від 17.07.2020 року № 807 «Про утворення та ліквідацію районів в Україні із ліквідованих 490 районів утворено 136 укрупнених. У кожному з ліквідованих районів діють наразі відповідні районні державні адміністрації.

Нагадаємо, замість 20 районів у Черкаській області утворили 4. Це Черкаський, Звенигородський, Уманський і Золотоніський.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора