Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області сформували базу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель

Дата: 25.01.2021 10:05
Кількість переглядів: 171

Фото без описуБазу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, сформували на Черкащині. Сюди включили 643 об’єкти з 30 населених пунктів області.

Ініціювали пілотний проект з автоматизації баз даних Міністерство розвитку громад та територій України за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Реформа у сфері енергоефективності в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Проект виконує важливу роль для виконання Україною зобов’язань за пунктом 715 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

З рейтингами енергоефективності будівель Черкаської області, які утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрацій за посиланням https://energomonitoring.com.ua/user/dashboard/efficiency-monthly-reports/kk29s3oh

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора