Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У країні стартував Всеукраїнський Форум «Україна 30»

Дата: 08.02.2021 14:30
Кількість переглядів: 188

Фото без опису

Всеукраїнський Форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» розпочався сьогодні в Україні. Це відкритий діалог влади та суспільства про боротьбу з пандемією, стан економіки і системи навчання, вакцинацію та протидію дезінформації.

Розпочався форум з виступу Президента України Володимира Зеленського.

«Карантин виявився ефективним і допоміг виграти час. Результати, які нам вдалося досягнути, доводять, що з першого дня протидії COVID-19 наші дії були ефективними. Рівень смертності від COVID-19 в Україні є найнижчими у порівнянні з багатьма країнами світу», – сказав Володимир Зеленський.

За словами Президента, за цей час вдалося суттєво збільшити кількість ліжок у лікарнях. І вже зараз 70% вільні. Більше 80% ліжок в Україні забезпечені киснем.

В Україні змогли швидко організувати поставки медичних засобів та обладнання з інших країн, а згодом розгорнути масштабне українське виробництво. Також держава підвищила заробітні плати медикам, що протидіють COVID-19 до 300%. Цього року суттєво збільшили виплати всім медичним працівникам всіх рівнів.

Підприємці, які через карантин були змушені призупинити роботу, отримали фінансову підтримку від держави. Більш ніж півмільйона українців отримали суму у розмірі 8 тисяч гривень.

У  рамках форуму обговорюють міжнародний досвід боротьби з вірусом, вакцинацію в Україні, плани Уряду з подолання хвороб, інновації у часи пандемії, одужання економіки, дієві ліки проти дезінформації навколо COVID-19.

В обговоренні беруть участь представники Європейської комісії, Всесвітньої організації охорони здоров’я, представники ЄС в Україні, міністри України, журналісти, медики. Зокрема, участь у форумі бере і директорка Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна.

Обговорення у наступні три дні форуму сприятимуть у подоланні COVID-19 і будуть корисними не тільки для України, але і для багатьох інших держав світу.

Сьогоднішнім першим заходом українці розпочали серію 30 масштабних щотижневих форумів в Україні. Це старт великого суспільного діалогу за участі влади, громадськості, міжнародних партнерів, українських експертів, науковців, журналістів і звичайних громадян України. Протягом наступних місяців, крім COVID-19, на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» говоритимуть про безпеку та оборону, мир та війну, Крим і Донбас, комунальні тарифи, судову та антикорупційну системи, сільське господарство, діджиталізацію, інфраструктуру, освіту, науку, культуру і спорт, про медичну і соціальну сферу, промисловість, екологію, місцеве самоврядування.

Переглянути онлайн-трансляцію форуму “Україна 30” можна тут: https://ukraine30.com/on-line 

Отримати інформацію про форум можна за цим посиланням: https://ukraine30.com/covid 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора