Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мої пріоритети в роботі – медицина, інфраструктура, екологія, агросектор і туризм, – Олександр Скічко поспілкувався зі ЗМІ області

Дата: 17.02.2021 15:25
Кількість переглядів: 209

Фото без опису

Олександр Скічко вперше після призначення на посаду провів велику зустріч із журналістами Черкащини. Він окреслив основні пріоритети в роботі надалі. 

– За останні два тижні я ознайомився з проблемами та реальним станом справ, – зазначив він. – Фактично провів мініаудит. Не бачу сенсу приховувати: проблем багато. У тому числі тримаємо на контролі такі об’єкти, як драматичний театр, аеропорт. Щодо драмтеатру, то чекаємо на висновки пожежників. Про ситуацію з аеропортом проведу окрему прес-конференцію. Якщо коротко, то наразі експертизу ще проводять правоохоронці.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Серед пріоритетів він виокремив медичну галузь, інфораструктуру, екологію, агросектор.

– Хочу підкреслити, що в нас немає часу на конфронтації, непотрібні амбіції та політичні розбірки, – наголосив він. – Нам потрібно спільно піднімати регіон і спільно реалізовувати проекти, які від нас чекають люди. Тому я відкритий до всіх – до мерів міст, до обласних депутатів, до керівників ОТГ, до журналістів, до громади загалом. Тільки в конструктивній співпраці можна справді досягти результату для людей. Дуже хочу, щоб Черкащина через рік за всіма ключовими показниками розташовувалася значно вище, ніж вона є зараз. За залученими коштами на важливі інфраструктурні об’єкти. За відкритими та введеними в експлуатацію об’єктами. За пілотними проектами. За діджиталізацією. За проривом у медицині, соціальному забезпеченні, туризмі, культурі. Я тут – за дорученням Президента Володимира Зеленського. Ціную його довіру та впевнений, що Черкащина має усі умови, аби на достойному рівні реалізувати регіональну політику команди Президента України. Мені б дуже хотілося, аби ми з гордістю і задоволенням знайомили з нашим краєм близьких нам людей та всю Україну.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора