Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Дані щодо рівня вакцинації в Україні – на дашборді від Нацслужби здоров’я України

Дата: 19.02.2021 09:46
Кількість переглядів: 188

На новому дашборді НСЗУ розміщено дані щодо рівня вакцинації в Україні. Інформація буде корисною для пацієнтів, представників місцевої влади, бізнесу, закладів охорони здоров’я, громадських активістів.

На новому дашборді “Статистика ведення медичних записів щодо вакцинації населення” у п’ятьох розділах розміщено актуальну інформацію щодо показників рівня вакцинації у медичних закладах країни, що зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я.  На кожній сторінці аналітичних панелей деталізовано дані про регіон, населений пункт, тип допомоги, надавача медичних послуг, вакцину, вік та стать пацієнта, тип взаємодії, дату вакцинації та внесення цих даних в ЕСОЗ.

Тут можна знайти інформацію про загальну кількість вакцинацій в Україні, кількість записів про вакцинації в ЕСОЗ, кількість вакцинацій, що є вторинними, кількість вакцинацій із вказаною причиною введення та невведення, розподіл пацієнтів за статтю, віком та кількістю отриманих вакцин, дані щодо кількості пацієнтів, дані про яких внесено в ЕСОЗ, кількість лікарів, які внесли дані щодо вакцинації, в ЕСОЗ, приріст даних за класом взаємодії та інше.  Кожен показник деталізовано за областю реєстрації, типом населеного пункту, формою власністю, надавачем медичних послуг, назвою імунологічного препарату, за класом взаємодії (на амбулаторній, первинній та спеціалізованій ланці), а також датою проведеної вакцинації.  омадських активістів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора