Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

"Люди створюють історію" – освітнє відео про Майдан і Небесну Сотню

Дата: 20.02.2021 08:33
Кількість переглядів: 172

Фото без опису

Покоління дітей, народжених у часи Революції Гідності, вже пішло до школи. Ті, хто у 2014 році були першачками, незабаром стануть студентами. Надзвичайно важливо, яке уявлення про події Майдану має нова генерація української молоді. Адже більшість із них особисто не знає або ж майже не пам'ятає, що відбувалося у ті дні.

"Люди створюють історію" – освітнє відео про Майдан і Небесну Сотню насамперед орієнтоване на школярів. Адже історії розповідають школярі-свідки тих подій. Воно також стане помічником для вчителів та батьків у збереженні пам’яті про Героїв Небесної Сотні та всіх учасників нашої Революції. Відеоролик змальовує історію, що допоможе сформувати цілісне уявлення про значення і цінності Революції Гідності. Розповість, що спонукало українців вийти на Майдан, яких змін зазнала їхня свідомість і як події вплинули на майбутнє України.

Відеоролик слугуватиме додатковим джерелом матеріалу у закладах освіти для змістового наповнення уроків і тематичних заходів, присвячених Революції Гідності. Він стане у пригоді й для кураторів шкільних гуртків та працівників історико-краєзнавчих музеїв, для організації і спрямування дослідницької діяльності учнів тощо.

Відео створила компанія "WhiteMovie production" на замовлення Національного музею Революції Гідності.

Національний музей Революції Гідності – культурно-освітній осередок, який постав на запит суспільства. Зберігає пам’ять про події, учасників і наслідки Революції Гідності, Помаранчевої революції, Революції на граніті. Працює у царині осмислення соціальних рухів і масштабних історичних процесів, рефлексій над питаннями свободи й ідентичності, промоції відповідального критичного мислення, соціальної відповідальності, громадського діяльності та консолідації суспільства.

ВІДЕО

 

Більше про нас дізнавайтеся на ресурсах:

- сайт: https://maidanmuseum.org/?

- фейсбук: https://www.facebook.com/maidanmuseum...?

- інстаграм: https://www.instagram.com/maidan_museum/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора