Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Черкащан закликають вчасно сплачувати комунальні платежі

Дата: 01.03.2021 12:45
Кількість переглядів: 215

Заборгованість населення за спожиті комунальні послуги є одним з непростих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. Адже воно напряму впливає на можливість функціонування підприємств галузі, надання ними якісних, життєвонеобхідних послуг. Загалом жителі Черкащини заборгували перед надавачами комунальних послу 362 млн грн за тепло та 109,4 млн грн за послуги водопостачання та водовідведення, інформують у Департаменті інфраструктури та житлово-комунального господарства ОДА.

Борги створюють нерівні умови для учасників ринку житлово-комунальних послуг та підвищують соціальну напругу в суспільстві, зокрема між споживачами, які добропорядно та своєчасно оплачують послуги та тими, які нехтують своїм обов’язком щодо оплати.

Наголошуємо, що несплата споживачами за житлово-комунальні послуги призводить до складнощів у роботі підприємств житлово-комунальної сфери, а саме до зростання заборгованості із виплати заробітної плати працівникам, оплати за отримані енергоносії, паливно-мастильні матеріали та сплати  податків, зборів, платежів, що в подальшому порушить стабільну роботу підприємств критично важливої інфраструктури.

Разом з тим, наголошуємо, що жодним законодавчим актом не відмінялась та не відтерміновувалась плата за комунальні послуги на період карантину!

З метою запобігання поширення коронавірусу (COVID-19), недопущення його негативного впливу на здоров’я людей, споживачам рекомендується здійснювати платежі онлайн через особисті кабінети на сайтах підприємств-виконавців послуг, управителів багатоквартирних будинків, та за допомогою інших можливих і загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24, iPay, Portmone тощо).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора