Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Очільник області озвучив освітянські пріоритети

Дата: 03.03.2021 08:30
Кількість переглядів: 348

Фото без опису

Основні напрямки у розвитку освітньої галузі на найближчий рік озвучив голова облдержадміністрації Олександр Скічко. Він зустрівся з педагогами з Черкащини в обласному Інституті післядипломної освіти.

Інституті післядипломної освіти – надпотужний заклад із 67-річною історією, де сьогодні в рік підвищує кваліфікацію понад 13 тис. викладачів із усієї України. Тут реалізують освітні форуми, хаби й стартапи. Діє перший в Україні Центр STEM-освіти. Є два кабінети робототехніки (центр Lego-education та тренінговий центр), ресурсний центр, а також навчально-тренінгова аудиторія. Освітяни працюють із 3D-програмуванням, опановують спеціалізовані цифрові вимірювальні комплекси.

Фото без опису

– Ми мали нагоду поспілкуватися з освітянами області, я – озвучити пріоритети в напрямі освіти на найближчий рік, – каже голова ОДА. – По-перше, це продовження реформи Нової української школи на рівні базової середньої освіти. По-друге, діджиталізація освіти. Коронавірус показав, що мешканці деяких сіл можуть випасти з навчання через банальну відсутність інтернету в 2021 році. Інклюзія. Ми повинні організувати освітні, культурні, соціальні та всі інші процеси так, щоб у них могли брати участь усі без винятку. У нас немає людей із обмеженими можливостями – є люди з додатковими потребами, і ці потреби просто треба забезпечити.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора