Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міністр розвитку громад і територій разом з головою ОДА відвідали освітні заклади області

Дата: 11.03.2021 12:00
Кількість переглядів: 251

Фото без опису

9 березня з робочим візитом на Черкащині перебував Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Разом із головою Черкаської ОДА Олександром Скічком та начальником Управління освіти і науки ОДА Валерієм Данилевським Олексій Чернишов оглянув об’єкти інфраструктури, які реалізують в межах програми Президента “Велике будівництво”. Зокрема завітали до Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка та КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради».

Під час спілкування з колективом золотоніського закладу освіти посадовці ознайомилися з діяльністю школи, оглянули їдальню, навчальні кабінети, а також басейн, що знаходиться на стадії будівництва.

У закладі обладнано 34 навчальні кабінети, 2 спортзали, 6 спортивних майданчиків, методичний кабінет, інформаційно-ресурсний центр, кімната психологічного розвантаження, кабінет медичної сестри, актова зала, LEGO-лабораторія, мультимедійний клас, шаховий клуб, бібліотека, мультимедійний тир, лінгафонний кабінет.

Навчальні кабінети, учительська, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням.

Створено умови для навчання в перших класах згідно з вимогами Нової української школи (НУШ), створено 2 класи „Інтелект України” та 9 класів НУШ. Забезпечується інклюзивне навчання для 5 учнів.

Школа працює за 4 напрямками навчання (філологічний, математичний, історичний, біологічний). Поглиблено вивчається історія, українська мова та література, математика.

Педагогічний колектив закладу бере участь у науково-педагогічних проектах: „Інтелект України”, „Інноваційні школи Черкащини”, як школа трансформаційного лідерства.

За останні три роки за результатами учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту наукових робіт МАН у закладі підготовлено 1 стипендіата Президента, 42 переможці олімпіад, 33 – МАН. Гімназія є учасником 7 Всеукраїнських експериментів з розвитку сучасної освіти.

У черкаському навчально-реабілітаційному центрі, що бере участь у Програмі Президента „Велике будівництво”, Олексій Чернишов, Олександр Скічко та Валерій Данилевський оглянули комплекс виконаних робіт з реконструкції будівлі. Здійснені будівельні роботи покликані збільшити спроможність закладу з надання освітніх, корекційно-розвиткових та реабілітаційних послуг для дітей з особливими освітніми потребами з різними порушеннями.

Так, в результаті реконструкції з’явилися нові приміщення для цілодобового перебування вихованців (пансіон), сучасна спортивна зала та спортивний майданчик (волейбольно-баскетбольний майданчик з гумовим покриттям, стрибкова яма, сектор для метання, футбольне поле тощо).

Всього в закладі навчається 136 діток, функціонує дві дошкільні групи.

Шкільний підрозділ нараховує 15 класів, з них: чотири класи – для дітей з ТПМ; сім класів – для дітей зі зниженим слухом; два класи – для глухих дітей. У 2020-2021 навчальному році відкриті два класи для дітей з інтелектуальними порушеннями.

На базі Центруфункціонує сучасне реабілітаційне відділення, центр раннього розвитку „Щасливий малюк”, розширилися можливості для здійснення комплексного обстеження дітей з інвалідністю, консультування педагогів та батьків дітей з особливими освітніми потребами з Черкаського району та віддалених від міста Черкаси районів тощо.

За інформацією Управління освіти і науки Черкаської ОДА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора